Kelionė po Juozapo Tiškevičiaus rūmus: kūrybos ir istorijos susitikimas

Kviečiame į nepakartojamą kelionę per istorijos ir kūrybos paslaptis – buvusiuose Juozapo Tiškevičiaus rūmuose Vilniuje. Dabar rūmų patalpose eame įsikūrę mes – VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakultetas! Vykstančių Europos paveldo dienų metu kviečiame patyrinėti ir sužinoti daugiau apie šio unikalaus architektūrinio ansamblio istoriją bei restauravimo paslaptis.

Išskirtiniai Juozapo Tiškevičiaus rūmai, kuriuose dabar įsikūręs VILNIUS TECH KIF, ne tik puošia Vilniaus miestą, bet ir saugo didingos praeities palikimą. Ekskursijos metu galėsite susipažinti su rūmų praeitimi, išgirsti pasakojimus apie jų formavimąsi nuo XVII a. iki šių dienų.

Įsivaizduokite ir pamatykite, kaip Atlantų skulptūros laiko rūmų balkoną, o patalpose kyla tapybos paslaptys, kurių grožį bandė išsaugoti per amžius. Mūsų gidas jums pristatys visą šią stebuklingą istoriją – nuo rūmų kūrimo iki dabarties.

Apsilankykite pas mus Europos paveldo dienų ekskursijose ir leiskite sau būti dalyviu šios paslaptingos ir išskirtinos kelionės po Juozapo Tiškevičiaus rūmus Vilniuje! Kviečiame tapti dalimi šios nuostabios kelionės per laiką ir meną!

Ekskursiją ves restauratorė Indrė Valkiūnienė

Renginio data:

2023-09-15 16:00

Renginio vieta:

Trakų g. 1, Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania

Aktualizuojamas(i) kultūros paveldo objektas(i):

Tiškevičių rūmai

Informacija dėl registracijos:

Kontaktinė informacija (telefonas, el. pašto adresas):

Organizatorius, bendraorganizatoriai:

Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakultetas, Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos

Nuoroda į renginio svetainę, Facebook įvykį ar kita:

Kiti renginiai