Ekskursija „Gražiausios Žaliakalnio vilos“

Čia Vaižgantas leido paskutines gyvenimo dienas, o Stasys Kudokas pastatė nuostabaus grožio namus savo pagausėjusios šeimos gyvenimo pradžiai. Čia Kauno inteligentai vartė akis kalbėdami apie Felikso Vizbaro vilą, o Jadvyga Tūbelienė karštai ginčijosi su architektu dėl būsimos šeimos vilos vizijos. Čia kaimynystėje stovi „liūdnoji Purickio dėžutė“ ir didingieji Antano Šmulkščio-Paparonio namai. Žaliakalnyje telpa tiek daug tarpukario istorijų! Sužinosime, kas buvo tie žmonės, kurie sukūrė įspūdingiausius Žaliakalnio kultūros paveldo objektus, ir kokias istorijas tie objektai pasakoja mums šiandien.

Europos paveldo dienų proga ekskursijos dalyvių laukia ypatinga pažintis: susitiksime su Petro Klimo vilos gyventoju, kuris pasidalins atsiminimais iš susitikimo su Egle Klimaite! Ekskursiją ves gidė Viktorija, pažintinių ekskursijų po tarpukario Kauną „Vienos dienos atostogos“ įkūrėja.

Ekskursija nemokama, trukmė apie 3 valandos, maršrute poroje vietų bus ilgesnės stačių laiptų atkarpos. Iš viso nueisime maždaug 6 km.

Starto vieta bus atsiųsta tik užsiregistravusiems dalyviams.

Renginio data:

2023-09-10 11:00

Renginio vieta:

Kaunas, Kauno m. sav., Lietuva

Aktualizuojamas(i) kultūros paveldo objektas(i):

Žaliakalnio kultūriniame draustinyje esančios vilos

Informacija dėl registracijos:

Registracija sustabdyta, grupė pilna.

Kontaktinė informacija (telefonas, el. pašto adresas):

Organizatorius, bendraorganizatoriai:

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Nuoroda į renginio svetainę, Facebook įvykį ar kita:

https://www.facebook.com/events/796449792269617

Kiti renginiai